پاسخ همسر حجازی به نامه علی کریمی

داستان از این قراره که علی کریمی به دلیل حضور در تیم تراکتور  نتونست تو مراسم ناصر حجازی شرکت کنه به همین دلیل نامه ای درباره حجازی منتشر کرد، حالا همسر ناصرخان جواب نامه علی کریمی رو داده، چه خوب هم داده. هر بار متن رو می خونم اشک تو چشام جمع می شه. همونطور که همسر اسطوره فقید فوتبال ایران گفته، منِ پرسپولیسی هم عاشق ناصر حجازی بودم و این مثال در مورد علی کریمی هم صادقه.

متن نامه همسر حجازی به کریمی:

وقتی فهمیدم طفل شیرین فوتبال ایران در مراسم دومین سالگرد درگذشت همسرم حاضر شده، اشک‌هایم را عاشقانه سر کشیدم. اندوهم را به طرف شادی شلیک کردم و با خود گفتم چه شیرین است وقتی اسطوره‌ای بی‌سر و صدا به ملاقات اسطوره دیگر می‌رود، در برابر مزارش به احترام خم می‌شود، اشک‌های پنهان می‌ریزد و زیر لب می‌گوید:‌ دوست دارم هر وقت به دیدارت می‌آیم، مخفیانه باشد… چرا که مثل خودت اهل تظاهر نیستم.

همیشه از بازی و شخصیت علی کریمی لذت می‌برم. او محبوب خاص و عام است. استقلالی و پرسپولیس دوستش دارند… درست مثل همسرم ناصر حجازی. علی کریمی غم‌های رهگذر هم داشت و شاید غم‌های ماندگار… درست مثل همسرم ناصر حجازی. او در جاده‌های پرعطش زندگی،‌ تشنه مهربانی، حقیقت و صداقت بوده… درست مثل همسرم ناصر حجازی.

علی کریمی عزیز… من قدمتی  62ساله دارم و 40 سال آن را با ناصر حجازی زندگی کرده‌ام. تعریف و تمجید از دیگران و وابستگی به تیم و شخص، نه با خلق و خوی من جور می‌آید و نه با سن و سالم. اما سوگند به خاک پاک ناصر و قسم به هجرت پرستو‌ها، دلم می‌خواهد باقیمانده افتخارات گرفته‌ نشده ناصر را تو بگیری و به افتخارات خود اضافه کنی … چون تو لایق آن هستی. دلم می‌خواهد آفتاب سرخ این‌بار از تبریز به تو و فوتبالت بتابد و در زمین بازی‌، گل‌های زیبایی همچون نیلوفر در پاهای خلاقت بچیند و برویند و گل‌های رنگی از سر و رویت ببارد.

با احترام، بهناز شفیعی، همسر ناصر حجازی

 

متن نامه علی کریمی:

اسطوره ها را می کشند اما آنها نمی میرند. این موضوعی است که بعد از پرواز ناصر حجازی عزیز بیشتر به آن پی بردم. ناصرخان از بین ما رفت اما افکاری که داشت هنوز هم در یاد دوستداران اوست. حجازی حرف هایی می زد که باب میل بعضی ها نبود ولی مردم حرف دل او را می فهمیدند و به همین خاطر است که هنوز برای تلفن او پیامک می فرستند.
حجازی از جنس مردم بود و برای همین احساسات آنها را درک می کرد و صدایشان را فریاد می زد. به واسطه همین منش و رفتارها مردم هم اسطوره شان را تا لحظه آخر تنها نگذاشتند و صحنه هایی در لحظه وداع مردم با ناصرخان در استادیوم آزادی رقم خورد که خودم شاهدش بودم.

حالا هم اسطوره در بین ماست و باید افکار او به درستی از سوی خانواده و دوستداران او منعکس شود.

یا حق. علی کریمی

/ 6 نظر / 62 بازدید
حامد!

سلام دوست عزیر :) وبلاگت خیلی خوب بود حتما به منم سر بزن :) اگ دوست داشتی منو بلینک بعد خبر بده به چه اسمی بلینکمت!!! مرسی ♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥ ♥

کورش

سلام افرین به کریمی و دورد بر ناصر خان بزرگ .. روحش شاد ..ناصر همیشه در خاطر ما قدیمی ها هست وفرقی هم نمی کند در کدام تیم بود یک ااسان بزرگ ایرانی بود ووو... در هردو بلاگ اپم

Fateme

سلام عزیزم خسته نباشی وب باحالی داری حال کردم باهاش عزیز ممنون میشم به هم دیار یا همون فیسبوک بدون فیلتر هم سری بزنی و عضو شی بیا اونجا تا بتونیم با هم چت کنیم فهلا عزیزم بای

کورش

سلام در بلاگ angas.blogfa.com و فتو بلاگم angas.photoblog.ir اپم درضمن //به وبلا گم angas.blogfa.com دعوتید در 29 / 7 /1392 برای اغاز هشتمین سال فعالیت وبلاگم

کورش

سلام اپم در بلاگ angas.blogfa.com فتو بلاگم angas.photoblog.ir

م ر ي م

.....