عکسهای نوروز 1389

عکسهائی رو که ملاحظه می کنید با دوربین موبایلم گرفتم و اگه کیفیت بالائی نداره عذر خواهی می کنم. سعی کردم عکسهائی که گرفتم با کیفیت و جامع باشه، ضمنا این عکسها رو از لارما و کلاخیل گرفتم، از چشم انداز لارما و از آرامگاه لارما و اجوستا هم گرفتم. امیدوارم بپسندید.

راستی این خبر رو چند ماه قبل تو یکی از سایتهای موسیقی دیدم ولی الان یادم افتاد برای تقدیر از آقای اسماعیل عبدی خواننده محبوب و مشهور مازندرانی و لارمائی عین خبر رو اینجا بزارم:

موسیقی محلی لارما با صدای اسماعیل عبدی توسط شرکت سارو صدا منتشر شد .

این اثر به آهنگسازی رجب رمضانی که حدود 4سال قیل ضبط شده بود به بازار موسیقی ارایه شده است  در این اثر قطعات گل انتظار ،ارمون بهار،انتظار،زمستون ،پییز غصه ،زرد پاپلی،راز بلبل  ،کتولی، کشاورز اجرا شده است که بصورت cd وکاست به بازار فروش راه یافته است . 
 

 

/ 1 نظر / 28 بازدید
نامدار از ورکی

روزهای بلندی است که بی تو تمام می شود و من دلتنگ چشمهای پر فروغت مانده ام آنوقتها گاهی گاهی کوچک به خوابهایم سری میزدی تا از عطر بوسه هایت جانی بگیرم بی تو دنیای من دنیای آدمهایی است که بوی بهشت نمی دهند بوی ازادی ومهربانی نمی دهند بوی نجابت وپاکی نمی دهند اینجا دنیاست ومن در سوگ روزهای خالی بی تو و بی مادر میانش غوطه می خورم وهمچنان دلتنگ دلتنگ دلتنگم کاش کنار دستهایت می بودم کاش میان آغوشت می بودم کاش عزتم ....... کمی به خوابم می آمدی