که مازندران شهر ما یاد باد (ادامه)

فردا شبش که نشد بیام ولی بعد از چند شب اومدم. خوب راجع به عید می گفتم و اینکه چه حالی می کردیم و الان چه پدری از ما در میاد. البته دوست ندارم از مشکلات صحبت کنم و بیشتر ترجیح می دم تا راه حل مشکلات رو بگم و اینم که گفتم شرحی از ما وقع هست. چند شب پیش فیلم کافر با بازی سعید راد رو دوباره نگاه کردم و کلی خاطرات خوب و بد جلو چشام اومدند چون تقریبا یه ٧ - ٨ سال پیش دیوونه این فیلم بودم و فکر کنم در عرض ٢ هفته ۴ بار فبلم رو دیدم و بعدش یکی از بچه محلهای نظام آبادی فیلمو ازم گرفت و دیگه برنگشت. گویا فیلم تو نظام آباد خیلی طرفدار داشته و ما نمی دونستیم البته پیشنهاد می کنم فیلم رو ببینید و بعد می فهمید چرا اینجا انقدر پرطرفدار بوده. نکته قابل توجه فیلم برای من همون اول فیلم بود که هنگام آزادی کافر از زندان گوینده جملاتی رو از کتاب چنین گفت زرتشت نیچه رو  خوند و این بیشترین دلیل من برای برقراری ارتباط با این فیلم بود.

این شعری که این پائین آوردم سروده کسی به نام توحیده که وقتی به وبلاگش سر زدم کلی حال کردم چون کمتر کسی رو پیدا می کنین که اینطور عشق بورزه حالا به هر کی و هر چی و پای عشقش هم وایسه واقعا به حالش قبطه می خورم، واااااااااااااااااای که چه حالی می کنه. این وبلاگمو خیلی از دوستان بهش سر می زنن رو همین حساب خیلی از حرفهائی رو که اینجا نمی تونم بزنم تو یه وبلاگ دیگه می ذارم و باید بگم هر چی دلم بخواد اونجا داد می زنم. اینجا رو برای تعریف و تمجید از زادگاه پدری درست کردم ولی بعضی وقتا یادم می ره و از هر دری حرف می زنم، خوب بچه محلا ببخشن.

 جنون عشق

 باز به کوچه های خلوت دلم سری می زنم

 جای رد پاهایش هنوز باقیست

 به افق می نگرم

 غروب خورشید از دور دست ها پیداست

 ولی افسوس رهگذری نیست

 دیگر چشم هایم نای انتظار ندارند

 باید دوباره فانوس دلم رو روشن کنم

 باید اسباب سفر رو دوباره آماده کنم

 دل به جاده ها بسپارم

 به پا خیزم از کنج دیوار

 بنشینم لب پنجره

 بنگرم به باران

 بنگرم گاه به حوض و گاه به ماهی ها

 که زیر باران چتر ندارند

 پاک کنم اشک هایم رو از گونه هام

 

 نویسنده توحید (تقدیم به سوگل)

 

/ 1 نظر / 5 بازدید
توحید

سلام دوست عزیز خوب هستی ازت ممنونم که به من سر زدی امید وارم که حالت خوب باشه لطفا اشعار وعکس هایی که از وب ما برداشتی زیرش اسامی نویسنه رو قید کن دوستار شما توحید