بوف کور

 
"بوف کور"

در زندگی زخم هائی هست که مثل خوره روح را آهسته و در انزوا می خورد و می تراشد. این دردها را نمی شود به کسی اظهار کرد، چون عموماً عادت دارند که این دردهای باورنکردنی را جزو اتفاقات و پیش آمدهای نادر و عجیب بشمارند و اگر کسی بگوید یا بنویسد، مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می کنند آنرا با لبخند شکّاک و تمسخر آمیز تلقی بکنند - زیرا بشر هنوز چاره و دوائی برایش پیدا نکرده و تنها داروی آن فراموشی بتوسط شراب و خواب مصنوعی به وسیله افیون و مواد مخدر است - ولی افسوس که تاثیر این گونه داروها موقّت است و بجای تسکین پس از مدتی بر شدّت درد می افزاید.

 

"صادق هدایت"

/ 5 نظر / 25 بازدید
ehsanioo

kheili mamnoon vaghean az matlabet halkardam chon mano yade ye khatere dar doranbacegim andakht

حمید

سلام آقا مجتبی گل فدای تو

مازروني

سلام برار جان شما ره با افتخار لینک هاکردمه زحمت بکش مره هم با نوم مازندرونی لینک هاکن شمه نظرات منتظرمه تشریف بیارید امه بالا سر جادارننی mazendroni.blogfa.com

م ر ی م

سلام برادر عزیز ... میدون م از مهر... بویی نبردم .. میدون م طعم توجه و معرفت رو از یاد بردم .. اما باور کنید که... خودم رو به سرعت پیدا میکنم... بارها سر زدم..اما قدرت نوشتن نداشت م... و میدونست م ... شما هم درگیر شغل جدید هستید .. با تمام قد و نهایت احترام.. ازتون خواهش میکنم.. چکه های تنهایی رو عفو بفرمایید... از مهر ِ شما بر من خیلی باریده ...اما من قدر دان شایسته ای نبودم .. معذرت میخوام.. برادر عزیز ..

م ر ی م

مطلب انتخابیتون فوق العاده س... من بارها با خودم..خوندم..و یک واقعیت ِ محض ِ .. استفاده از هر چیزی ... برای فرار ...از اون تلخی ها و زخم ها... فقط برای مدت کوتاهی ..میتونه یاری رسان باشه... واقعن که بعضی زخم ها نابود کننده ی... مثل در اوج جوانی ... جنازه ی عشق را بر بالای دار ببینی ... دیگه ..هر درختی ..میتونه .. خاطره را زنده کنه.. دیگه هر طناب ِ داری ..میتونه ..احساس خفگی بهت دست بده .. . . ممنون برادر خوب و عزیز ..