حزب الله یعنی؟؟!!

واقعا نمی دونم باید چی گفت، چند روزی  بعد از دیدن فحاشی های یه عده اراذل و اوباش، به نام حزب اللهی، به یکی از زنان این مملکت، بالاخره یکی از مسئولین وجدانش به درد اومده و حرفهائی در نفی این حرکت زدد، که این خودش جای بسی امیدواری است، هر چند بعد از یک سال و نیم فحاشی های یک عده،  به نام طرفداران حکومت اسلامی به مردم معترض، این حرکت رو می شه بعنوان سر آغاز یک حرکت و دیگاه جدید در مسئولین دونست، تا به امید خدا در آینده نزدیک شاهد به رسمیت شناختن معترضین باشیم.

شاید خیلی خوش بینانه به این موضوع نگاه می کنم، ولی حقیقت اینه که عده زیادی از معترضین به نتیجه انتخابات پارسال وجود دارند، که همچنان فکر می کنند می شه اصلاحات مورد نظر را در قالب این نظام به انجام رسوند.

بالاخره نمردیم و معنی حزب الله را هم فهمیدیم، حزب الله در قاموس طرفداران این دولت یعنی: راه بیفتی تو خیابون و هر کسی رو که مخالفته ببندی به فحش ناموسی و تا می خوره کتکش بزنی، فرقی هم نمی کنه که اون طرف یک جوون 17 ساله است یا پیرمرد 90 ساله، یک دختر نوجوونه یا یک زن میانسال، فرزند رئیس مجلس خبرگانه یا فرزند مشاور احمدی نژاد، البته اینا دارند از اسلام دفاع می کنند!!!!!

آخه یکی نیست بیاد بگه شما چه دشمنی با اسلام دارید که دارید اینطوری اونو نابود می کنید، کجای قرآن نوشته می تونی به نام دین به یک زن بی احترامی کنی؟ کدوم امام گفته؟

تو رو خدا دیگه دست از سر دین و ایمون مردم بردارید، چرا از خودتون مایه نمی گذارید، نکنه جریان به هاله نور مربوطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

/ 0 نظر / 7 بازدید