بی تو اما به چه حالی من از آن کوچه گذشتم.

مدتی بود که نمی تونستم بیام و مطالب تازه قرار بدم که مهمترین دلیلش هم فیلتر شدن پرشین بلاگ تو ادارمون بود، چون اکثرا از اونجا وارد می شم.

اول تشکر می کنم از دوستانی که کامنت گذاشتند و من نتونستم جوابشون رو بدم، موضوع دوم که خیلی برام جالبه اینه که این اواخر چند تا بازدیدکننده از آمریکا و روسیه داشتم که مشخصا اجوستا رو سرچ می کنند و این برام خیلی خوشحال کننده بود و چه خوب بود اگه هم ولایتی هستیم یه کامنت هم بزارن تا بیشتر با هم آشنا بشیم. موضوع آخر هم اینکه خیلی چیزا مطابق میلم پیش نرفته و این یه خورده داره اذیتم می کنه که امیدوارم بتونم هر چه سریعتر راه حلی براش پیدا کنم.

ضمنا از بچه های ورکی هم ممنون که به اینجا سر می زنن، مخصوصا اون دوستانی که لطف داشتند و کامنت محبت آمیز برام گذاشتند.

 

راستی یه سری از بچه های لارما می خوان زمیناشون رو بفروشن، اونچه توجه منو جلب کرد اینه که اگه یادم نرفته باشه بعد از عید که اومدم نوشتم زمینهای اونجا قیمتش خیلی بالا رفته ولی گویا این بالا رفتن قیمت زیاد واقعی نبوده و به مرور به همون جای سابق برگشته، مثل همه چیز این مملکت. هنوز هیچ پول یارانه ای واریز نشده قیمتها دوبرابر شده؛ خدا رحم کنه.

ضمنا از بابت اینکه عکسهای خوب و زیادی نمی تونم اینجا باید بگذارم عذرخواهی می کنم ولی مهمترین دلیلش اینه که برای تهیه عکس باید به اونجا سفر کنم و عکسهای جدید بگیرم ، که این هم امکان پذیر نیست، البته دوستان می تونند عکسهاشون رو برام میل کنند تا از این بابت یه کمکی هم به من کرده باشند.

راستی از اونجائیکه با همه بچه های هم دوره خودم چه اجوستائی، چه لارمائی و چه میدونکی رابطه دوستانه ای دارم و اکثرا همدیگه رو می شناسیم و تا اونجائی هم که امکان داشت سعی کردم با همه رفیق باشم، در حال حاضر دوستان زیادی هستند از این منطقه که به من افتخار می دهند و به ما سر می زنند و از اینکه نمی تونم انتظاراتشون رو برآورد کنم واقعا شرمنده هستم، موضوع اینه که من عکسی از میدانک یا ورکی و روستاهای دورو بر ندارم که اینجا بزارم، ولی قول می دم تو اولین فرصت اینکارو بکنم.

تا یادم نرفته« آقای شفیعی عزیز، انشاءالله وبلاگ توپی بتونی راه بندازی و عکسهای میدونکت رو هم برا من بفرست».                   تا بعد

/ 3 نظر / 5 بازدید
کورش

سلام ممنون ازحضورت وبلاگ عکس یکی از مشکلاتش باز شدن است خصوصا" اگر اینترنت کم سرعت باشه مبخشید شما هم لیتنک شدید

حسن محسنی ملکی

سلام آقا مجتبی من بچه میدانکم ،از مطالب زیبا و جذابت در مورد روستاهای منطقه اجارستاق بسیار متشکرم.اگر ممکنه از چهره جدید این روستاها هم عکسی در وبلاکت قرار دهید. با تشکر فراوان، موفق باشید.