شما نظرندهید

با سلام خدمت دوستای گلم

مطلب عنوان چیزیه که یکی از دوستای خوبم بعد از مطلب قبلی برام نوشت. البته این دوست عزیز از اولین کسانیه که بعد از درست کردن وبلاگ پیام محبت آمیز برام گذاشته بود به همین خاطر مورد محبت من قرار داره و از اونجائیکه دوست ندارم این دوست عزیز از من ناراحت بشه تصمیم گرفتم این چند خط رو بنویسم.

موضوع اینه که من نمیخوام اینجا بحث سیاسی بکنم، چرا؟ اول اینکه این وبلاگ موضوعش سیاسی نیست دوم اینکه اصلا آدم سیاسی نیستم سوم اینکه فعلا یه عده تو راس کارند که با مخالفاشون مشکل دارند و ما هم هنوز از جونمون سیر نشدیم چهارم اینکه جوابی که می شنوی در محترمانه ترین حالت اینه که شما نظر ندهید و دیگه اینکه تو اتفاقات بعد از انتخابات من هنوز نتونستم بفهمم چرا جواب سوال مردم رو با مشت و لگد دادن و الانم اونها به عضویت در حزب شیطان محکوم کردن و براشون حکم اعدام، و هزار و یک دلیل دیگه. بعد از همه اینها اینکه آقا ابراهیم من اگه بخوام بحث سیاسی بکنم به راحتی می تونم چند ساعت بحث بکنم و هزار و یک دلیل هم برای اثبات نظر خودم بیارم با دلایل روشن و مبرهن ولی کو گوش شنوا.

خوب آخرشم اینکه من به هیچ وجه اینجا بحث سیاسی نمی کنم و اینبار هم از دستم در رفت و چون نظر همه برای من محترمه و از طرفی هم این وبلاگ رو برای دور هم جمع شدن دوستای گل هم ولایتی دایر کردم یا لااقل اینکه اگه کسی اسم لارما، اجوستا و ... را سرچ کرد و به این وبلاگ رسید با دیدن نظرات مخالف سیاسی خودش از من ناراحت نشه و قید ما رو برا همیشه بزنه، به همین خاطر هم دیگه اینجا هیچ مطلب با گرایشهای اینوری یا اونوری نمی نویسم. اولش قصد داشتم این مطلبو بر دارم ولی بعد برا اینکه کسی فکرای دیگه نکنه تصمیم گرفت بزارم باشه برای اینکه هم اون دوست عزیزم و همه دوستانی که منبعد میان بدونن که سیاست من چیه و اینجا رو چجوری قصد دارم اداره بکنم که یه وقت با دیدن یه مطلب ناراحت نشن ، برن.

 هر چی بود تموم شد و رفت و امیدوارم آقا ابراهیم هم از ما ناراحت نباشه و یه نصیحت دوستانه اینکه آقا ابراهیم با دیدن این مطلب براحتی می تونستی نظر مخالفت رو بنویسی و من براحتی نظرت رو به عنوان یک نظر مخالف با نظر خودم اینجا می زاشتم تا نهایت اینکه دیگران خودشون قضاوت کنن. با ساکت کردن و کشتن و زندان هیچی حل نمی شه.

 

 

/ 0 نظر / 4 بازدید